INSCHRIJVING SEIZOEN 2017 zondag 20 november

Beste clubleden en sportievelingen,
Jullie worden van harte uitgenodigd op onze inschrijvingssessie die doorgaat op zondag 20 november 2016 van 10u30 tot 12u in het zaaltje van ons clublokaal café ‘Den Hert’ te Vichte.
Ofwel kan je eveneens het inschrijvingsgeld overschrijven op onze NIEUWE rekening BE26 0017 9479 3929 tegen ten laatste 30 november 2016 met de mededeling ‘lidgeld 2017, je naam en eventueel gezinsleden’.
Bij inschrijving vôôr deze datum ontvang je gratis het tijdschrift “Cycling.be’ gedurende gans het jaar 2017. En ook wij moeten zorgen dat uw inschrijving zeker tijdig binnen is bij Wielerbond Vlaanderen.
Het inschrijvingsformulier in bijlage dient enkel ingevuld te worden indien je coördinaten zijn gewijzigd (bijvoorbeeld je adres, gsm nummer, email, …) of indien je wenst te wijzigen van individuele naar familievergunning of visa versa.
Nieuwe leden kunnen nu reeds genieten van een promotievergunning en zijn dan verzekerd tot eind 2017. Het tweede formulier, eveneens in bijlage, dient dan volledig ingevuld terug bezorgd te worden tijdens de inschrijvingssessie of aan onze secretaris.
Door jullie medewerking aan onze organisatie “Vichte Classic 2016” kunnen we terug een korting van 20 € toepassen voor komend seizoen

Alle leden kunnen kledij bijbestellen bij Frank Lateur of Anja Desmet via frank.lateur@skynet.be met vermelding wat je wenst en in welke maat of bestellen na een pasmoment. Op eenvoudige vraag kun je de geldende prijslijst ontvangen.
Eindejaarskorting van 15% op de stockkledij (enkel geldig voor leden en tot en met einde 2016).

Dankzij onze sponsors kunnen we de prijs van onze wielerkledij beperkt houden.

UITSTAP 2017 : Morvan in Frankrijk
Onze 2-jaarlijkse uitstap tijdens het Hemelvaartweekend gaat door van woensdag 24/05/2017 tot zondag 28/05/2017. Hou dus alvast deze datum vrij en noteer met stip in je agenda!
We trekken richting Morvan in Frankrijk, een regionaal natuurpark ter hoogte van Dijon, 530 km vanuit Vichte. De omgeving is groen en glooiend. De fietsritten zullen haalbaar zijn voor iedereen. Het hotel is gelegen in de gemeente Château Chinon.
Verdere info volgt.

MOUNTAINBIKE
Door organisatorische redenen (o.a. de MTB-trui) zal het eerstvolgende MTB-criterium lopen vanaf november 2016 tot oktober 2017. De ritten VTT Kuurne op 6/11/2016 en VTT Hertsberge op 10/12/2016 zijn meteen ook de eerste die meetellen voor het nieuwe mountainbike seizoen. Dus wie volgend jaar voor de titel gaat, kan dit jaar reeds punten sprokkelen.

NIEUWE SECRETARIS
Onze huidige secretaris Jean-Marie heeft besloten om ons bestuur te verlaten. We bedanken Jean-Marie voor zijn jarenlange belangeloze en grote inzet voor onze club.
Tevens verwelkomen we Filip Tack als opvolger. Filip en Jean-Marie werken als overgangsperiode tot eind dit jaar samen. We bedanken onze nieuwe secretaris nu reeds voor zijn engagement en wensen hem succes in deze nieuwe uitdaging.

Met sportieve groeten,

Voorzitter Vincent Van Parijs, Secretaris Jean Marie Verhoest & Filip Tack, Bestuursleden Dario Vanhoutte, Curd Depraetere, Frank Lateur, Freddy Martel en Kristof Malisse

Geef een reactie